Klimatizace Sincalir

S pomocí klimatizací SINCLAIR se snadno vytvoří domácí pohoda a příjemné klima ve všech typech rezidenčního bydlení. Umožňuje výběr z široké nabídky výkonů, provedení a designu.I pro složitá zadání lze najít jednoduchá a komfortní řešení - např. v provedení MULTI SYSTEM SERIE s energeticky úspornou techologií DC INVERTER.

Od samého počátku si SINCLAIR stanovil jako hlavní cíl přinášet kvalitu a pohodlí do života obyvatel naší modré planety. Díky důrazu kladenému na vývoj, výrobu a testování výrobků a dále prodejní podpoře, SINCLAIR dosáhl vysoké úrovně kvalitya spolehlivosti.
Každý komponent je pečlivě vybrán a ohodnocen, aby byl zaručen co nejlepší výkon celého systému. Provoz společnosti a její postupy jsou v souladu s normou ISO 9001.

Výrobky SINCLAIR odpovídají evropským normám, které zaručují bezpečný provoz. Díky klimatizacím SINCLAIR je Vaše prostředí nejenom ochlazováno či vytápěno dle Vašich požadavků, zároveň je také bezpečnější. Plasma technologie zajišťuje čištění vzduchu od škodlivých bakterií. Ovzduší je tak nejenom čisté, ale i svěží. Chraňte svou rodinu pomocí tohoto nového prvku: snížíte tak pravděpodobnost onemocnění chřipkou či jinými nemocemi způsobenými bakteriemi přenášenými vzduchem. Snižování alergenů v takto čištěném vzduchu navíc příznivě působí na alergiky.

Plasmová technologie čištění vzduchu zajišťuje přírodní bioklima bohaté  na aktivní kyslíkové molekuly, známé jako ionty. Vytváří měřitelné a kontrolovatelné množství pozitivních  a negativních kyslíkových iontů. Negativní ionty obsahují elektron, zatímco pozitivní ionty tento elektron postrádají, čímž je dosaženo nestabilních podmínek.

Daikin   Samsung   Sinclair